NA PREDAJ RODINNÁ USADLOSŤ V ROZPRÁVKOVOM PROSTREDÍ

TOP PONUKA
Druh ponuky
Predaj
Číslo ponuky:
2055
Okres:
Komárno
Obec:
Komárno
Lokalita:
Komárno
Výmera pozemku:
13.431 m2
Cena:
osobne

Bližšie informácie:

Ing. Zsolt Szabó
0903 445 082

Popis nehnuteľnosti

Milí naši klienti, je pravdepodobné, že v blízkej budúcnosti viacerí prehodnotia miesto svojho bývania, resp. vzťah k prírode. Možno viacerí uvažujete o takom bývaní, kde budete mať väčší kľud, kde budete môcť pestovať vo vlastnej biozáhrade ovocie a zeleninu, prípadne kde budete môcť chovať domáce zvieratá. Miesto, kde budete mať priestor pre vlastné biohospodárstvo spoločne s rodinou alebo blízkymi priateľmi vytvárajúc tak uzatvorenú komunitu ľudí. Ak snívate o niečom podobnom, neprehliadnite túto ponuku.

 

Ponúkame na predaj veľmi pekne vybudovanú, udržiavanú rodinnú usadlosť s celkovou rozlohou  13.431 m2 v rozprávkovom prostredí. Usadlosť sa nachádza v jedinečnej lokalite v bezprostrednej blízkosti rieky Dunaj a medzinárodnej cyklistickej trasy.  Keď vstúpite do záhrady, okolitá zeleň, ticho  a nekonečné súkromie pôsobí, ako by ste boli niekde na vidieku, dostupnosť do mesta je však len na skok. Celé územie je vytvorené v harmónii s prírodou, je tu veľké množstvo okrasných, ako aj ovocných bio stromov, rozsiahle zelené plochy a krásne kvety. Za osobitnú zmienku stojí dizajn, ktorý Vás doslova vtiahne do vidieckej atmosféry.


Všetky budovy sú murované z klasických pálených tehál s hrúbkou nosných múrov 60 cm, čo vytvára príjemnú vnútornú klímu ako v zime, tak aj v lete. Pri rekonštrukcii boli použité poctivé prírodné materiály, okná sú drevené s izolačným dvojsklom, dvere sú tiež drevené, vyrobené na mieru. Celá usadlosť sa skladá z nasledovných štyroch hlavných budov. Dvojizbový štýlový rodinný dom (zastavaná plocha 103 m2) s miestnosťami: obývačka, spálňa, kuchyňa, kúpeľňa, predsieň, priestranná veranda. K tomuto rodinnému domu patrí aj zastrešená terasa (zastavaná plocha 178 m2) vhodná pre spoločenské akcie, vybavená letnou kuchyňou, toaletami a vonkajšou murovanou pecou. Druhou dominantnou budovou je impozantný apartmánový dom (zastavaná plocha 319 m2) s tromi samostatnými bytmi (zastavaná plocha bytov je 3x cca. 100 m2). Otvorené presvetlené priestory v kombinácii s prírodnými materiálmi vytvárajú inšpiratívne prostredie a zároveň teplo domova. Vedľa tohto apartmánového domu je hospodárska budova pre drobné zvieratá (zastavaná plocha 332 m2). Je tu ešte tiež hospodárska budova so stajňou pre kone a domáce zvieratá (zastavaná plocha 396 m2), časť budovy sa využíva ako sklad lešenia. Zaujímavosťou je aj to, že na tejto usadlosti boli chované a trénované celosvetovo známe dostihové kone, ktorých mená by Vám boli určite známe. Pri osobnej obhliadke Vám o nich rád porozpráva aj sám majiteľ.

Je ťažké slovami popísať pocit, ktorý človek cíti pri návšteve tejto usadlosti, preto určite odporúčame osobnú obhliadku tejto očarujúcej nehnuteľnosti, ktorá môže ideálne slúžiť ako viacgeneračné rodinné bývanie a tiež na podnikateľské účely v oblasti agroturistiky. Ďalšie možnosti využitia: výroba mliečnych výrobkov, chov koní, psov a iných domácich zvierat, organizovanie spoločenských udalostí, ako napríklad svadby vo vidieckom štýle, firemné eventy, ochutnávky vín a pod., resp. ako športovo- rekreačné centrum. Rozľahlý pozemok poskytuje priestor pre ďalší rozvoj a výstavbu.

 

Starostlivosť o krásny zelený trávnik umožnia rozvody vody umiestnené vo viacerých častiach pozemku, v celej usadlosti je rozvod elektrickej energie, voda je zabezpečená z vlastnej studne (vhodná na pitie), kanalizácia je riešená žumpami. Vykurovanie je podlahové elektrické. Všetky podlahy v obytných miestnostiach sú drevené palubovky, v kúpeľniach a toaletách keramické dlažby, v hospodárskych budovách betónová podlaha. Momentálne režijné náklady sú veľmi nízke, mesačne iba 105,- Eur/mesiac.

Nachádza sa iba 17 km od Termálneho kúpaliska Patince a od lodného prístavu Marína Patince (riečny kilometer 1752).

 

Lokalita: Komárno

Cena: radi Vám poskytneme bližšie informácie pri osobnom stretnutí

 

Všetky bližšie informácie Vám poskytne a zabezpečí obhliadku:

Ing. Zsolt Szabó, tel.: 0903 445 082 (00421 903 344 082),

Office, 035 7702 853 (00421 35 7702 853)

e-mail: reality@investconsult.sk