Hľadáme nehnuteľnostiMáte jasnú predstavu o Vašom vysnívanom domove? My Vám radi pomôžeme pri predaji alebo kúpe akejkoľvek nehnuteľnosti. Obráťte sa na nás s dôverou.Širšom centre Komárna miestnosť alebo budovu na predaj alebo prenájom o veľkosti 200 - 300 m2 so svetlou výškou min. 4,0 m

Hľadáme pre nášho klienta v centre, resp. v širšom centre Komárna miestnosť alebo budovu na predaj alebo prenájom o veľkosti 200 - 300 m2 so svetlou výškou min. 4,0 m za účelom prevádzky tanečného klubu na úrovni v štýle LATINO DANCE. V prípade nájmu sa jedná o dlhodobý nájom (cca. 10 rokov).


Menší rodinný dom v Novej Stráži (a okolí) po čiastočnej rekonštrukcií

Hľadáme pre nášho klienta menší rodinný dom v Novej Stráži (a okolí) po čiastočnej rekonštrukcií do 80.000,- Eur. 


V Komárne, resp. v okolí (Nová Stráž, Hadovce) dvojgeneračný rodinný dom alebo stavebný pozemok na účely výstavby rodinného domu

Hľadáme pre nášho klienta v Komárne, resp. v okolí (Nová Stráž, Hadovce) dvojgeneračný rodinný dom alebo stavebný pozemok na účely výstavby rodinného domu o výmere okolo 800 až 1000 m2.


Komárno - 1, 2 a 3 izbové byty

Pre našich klientov hľadáme v Komárne 1, 2 a 3 izbové byty. 


Komárno, resp. v okolí rodinný dom na prenájom

Hľadáme pre nášho klienta v Komárne, resp. v okolí rodinný dom na prenájom. 


Na prenájom 150 m2 kancelársky priestor, alebo na tento účel vhodný rodinný dom v Komárne

Hľadáme pre nášho klienta na prenájom 150 m2 kancelársky priestor, alebo na tento účel vhodný rodinný dom v Komárne. Podmienky sú nasledovné: menší sklad, menšia izba so sociálnou miestnosťou.