NA PREDAJ V KOMÁRNE MEŠTIANSKY DOM VHODNÝ NA PODNIKANIE – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Druh ponuky
Predaj
Číslo ponuky:
2116
Okres:
Komárno
Obec:
Komárno
Lokalita:
ul. Jókaiho
Obytná plocha:
562 m2
Výmera pozemku:
876 m2
Cena:
PREDANÝ

Bližšie informácie:

Ing. Zsolt Szabó
0903 445 082

Popis nehnuteľnosti

RODINNÝ DOM PREDALA SPOLOČNOSŤ INVESTCONSULT s.r.o.

Výhradne v ponuke INVESTCONSULT s.r.o.

 

Na predaj v centre Komárna veľmi zaujímavý meštiansky dom vhodný aj na podnikanie. Miestnosti s výkladmi smerujú na ulicu Jókaiho, sú ideálne na učely predajne a kancelárie, miestnosti vo dvore sa dajú využívať na kancelárie a bývanie.

 

Výhody: historické centrum mesta, miestnosti vhodné na prenájom, kombinácia predajní, kacelárií služieb a bytov, svetlá výška miestností 3,5m, dobré parkovacie možnosti. Zastavaná plocha budovy je 510 m2 plus pivnica cca. 50 m2, výmera pozemku je 876 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza na frekventovanej ulici Jókaiho, 400m od pešej zóny, 50 m od námestia Kossútha. Vykurovanie zabezpečia plynové kachle, teplú vodu plynový boiler. Každý obchodný priestor, kancelária a byt má vlastný vodomer, je tu sedem plynomerov. Budova je napojená na všetky inžinierske siete (pitná voda, plyn, elektrina, kanalizácia). Medzi fotkami nájdete aj pôdorys budovy. Nosné steny sú murované z pálených tehál hrúbky 60cm. Budova bola postavená v prvej polovici minulého storočia . Predáva sa s kompletným zariadením a nábytkom.

 

Lokalita: ul. Jókaiho


Bližšie informácie Vám poskytne a zabezpečí obhliadku:

Ing. Zsolt Szabó, tel: 0903 445 082 (00421 903 445 082),

Office: 035/7702853

e-mail:  reality@investconsult.sk

 

PREDAJNÁ CENA JE UVEDENÁ VRÁTANE PROVÍZIE A ZAHŔŇA VYPRACOVANIE KÚPNEJ ZMLUVY NAŠOU RENOMOVANOU ADVOKÁTKOU NA ZÁKLADE DOHODNUTÝCH PODMIENOK MEDZI PREDÁVAJÚCIM A KUPUJÚCIM, OVERENIE PODPISOV NA KÚPNYCH ZMLUVÁCH, PODANIE NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA S KOLKOM V HODNOTE 66,- EUR. V PRÍPADE POTREBY VÁM RADI POMÔŽEME VYBAVIŤ ÚVER NA KÚPU.