NA PREDAJ V KOMÁRNE DVOJIZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S PEKNÝM VÝHĽADOM

TOP PONUKA
Číslo ponuky:
2129
Okres:
Komárno
Obec:
Komárno
Lokalita:
ul. Budovateľská
Obytná plocha:
56,60 m2
Počet izieb:
2
Počet kúpeľní:
1
Cena:
PREDANÝ

Bližšie informácie:

Ing. Zsolt Szabó
0903 445 082

Popis nehnuteľnosti

Exkluzívne v ponuke INVESTCONSULT s.r.o.

Ponúkame na predaj v Komárne v tichej lokalite prerobený dvojizbový tehlový byt (56,60 m2) s príjemným výhľadom na park.

Byt bol kompletne prerobený v roku 2008 (okná, inžinierske siete, podlahy, kúpeľňa, kuchyňa, atď.). Sú tu dve izby, kuchyňa, kúpeľňa s toaletou, chodba. V izbách sú laminátové parkety, v kúpeľni keramická dlažba. K bytu patrí aj pivnica a spoločný priestor. Správcom budovy je SBD Komárno. V blízkosti sa nachádzajú obchody s potravinami, základná škola, stredná škola, pošta, detské ihrisko Žihadielko. Fotky boli robené po rekonštrukcii, momentálne byt užívajú dlhoroční nájomcovia. Výpovedná lehota je jednomesačná, ale je možnosť prevziať byt s nájomcami. Predajná cena bytu je 69.000,- Eur. Táto cena zahŕňa kuchynskú linku s plynovým sporákom a elektrickou rúrou. Byt sa nachádza na druhom poschodí.

 

Lokalita: ul. Budovateľská

Cena:  69.000,- Eur


UVEDENÁ PREDAJNÁ CENA JE UVEDENÁ VRÁTANE PROVÍZIE A ZAHŔŇA VYPRACOVANIE KÚPNEJ ZMLUVY NAŠOU RENOMOVANOU ADVOKÁTKOU NA ZÁKLADE DOHODNUTÝCH PODMIENOK MEDZI PREDÁVAJÚCIM A KUPUJÚCIM, OVERENIE PODPISOV NA KÚPNYCH ZMLUVÁCH, PODANIE NÁVRHU NA VKLAD DO KATASTRA S KOLKOM V HODNOTE 66,- EUR. V PRÍPADE POTREBY VÁM RADI POMÔŽEME VYBAVIŤ HYPOTEKÁRNY ÚVER NA KÚPU.